Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Jechał pijany mimo dwĂłch doĹźywotnich zakazĂłw. W aucie przewoził troje malutkich dzieci,

w którym piszą, że "30-letni kierowca zatrzymany przez policjantĂłw w Żędowicach miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i dwa doĹźywotnie zakazy prowadzenia pojazdĂłw. W samochodzie przewoził troje małych dzieci bez fot (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.